سلام  خدمت شما دوستان عزیز

همان طور که می دانید شش سال از تاسیس این وب گاه می گذرد و متاسفانه پیشرفت چندانی درقالب سایت ایجاد نشد بدلیل مشغله کاری من و برخی مشکلات دیگه.

خبرخوب این هست که به زودی اموزش دوربین مدار بسته با قیمت ناچیزی قرار داده می شود و تمامی فیلم های اموزشی که خودم آموزش وضبط می کنم و به شخصه اعلام میکنم کپی کردن ان هم ازاد هست و هیچ گونه مشکل قانونی و حقوقی وجود نخواهد داشت.

در ضمن در هر شهری که باشید دوربین هاو تجهیزات به قیمت وارد کننده درا ختیار شما قرار می گیردو می توانید سود خوبی هم از طریق دوربین مداربسته و نصب ان بدست اورید.

در اصل نگران هیچ چیزی نباشید من به شخصه تمامی تجربیات و اطلاعات خودم را در اختیار شما قرار می دهم

تنها خواهشی که از دوستان دارم این هست که فیلم های اموزشی را به صورت صد در صد رایگان در اختیار عموم نگذارید چون قراره این فیلم ها به دست کسی برسه که واقعا علاقه به این کار داره و می خواهد از طریق این کار کسب درامد کنه قرا نیست همه از فن و حرفه شما آگاه باشند و درکار شما دخالت کنند. امیدوارم حرف های من را به خوبی متوجه شده باشید.

حتی اگر فیلم ها را از سایت تهیه کردید و خواستید در سایت خودتان بگذارید برای دانلود ان ها از کاربران سایتتون پول بگیرید حتی اگر آن مبلغ یک ریال باشد .

به امید روز های خوش و پر پول برای همه

سرويسکاران آموزش آنلاين رايگان سخت افزارموبايل تبلت لپ تاپ کامپيوتر فیلم ,دوربین ,سایت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

litaryin شرکت طراحی سایت و سئو اهوراوب سرور گارد رول پلی آموزش دیجیتال مارکتینگ استعلام بدهی خودرو بزرگترین مرجع بالیوود پارسی